بیوگرافی اعضا

http://8pic.ir/images/43774213458878296790.jpg

 

Heart

 

http://8pic.ir/images/30294919694372527104.jpg

 

Birth Name: Kim Sung Gyu
Stage Name: Sunggyu
Date of Birth: April 28, 1989
Height: 178 cm
Position: Leader & Main Vocalist
Blood Type: A

 

http://8pic.ir/images/26083673696871802455.jpg

 

Birth Name: Jang Dong Woo
Stage Name: Dongwoo
Date of Birth: November 22, 1990
Height: 175 cm
Position: Rapper
Blood Type: A

 

http://8pic.ir/images/44463390288616674244.jpg

 

Birth Name: Nam Woo Hyun
Stage Name: Woohyun
Date of Birth: February 8, 1991
Height: 176 cm
Position: Main Vocalist
Blood Type: B

 

http://8pic.ir/images/84020606723527979699.jpg

 

Birth Name: Lee Ho Won
Stage Name: Hoya
Date of Birth: March 28, 1991
Height: 178 cm
Position: Rapper, Vocalist & Main Dancer
Blood Type: AB

 

http://8pic.ir/images/30376426523991497815.jpg

 

Birth Name: Lee Seong Yeol
Stage Name: Sungyeol
Date of Birth: August 27, 1991
Height: 183 cm
Position: Vocalist
Blood Type: B

 

http://8pic.ir/images/23134886875684043023.jpg

 

Birth Name: Kim Myung Soo
Stage Name: L
Date of Birth: March 13, 1992
Height: 180 cm
Position: Vocalist & Face of the Group
Blood Type: O

 

http://8pic.ir/images/23264537718673326605.jpg

 

Birth Name: Lee Sung Jong
Stage Name: Sungjong
Date of Birth: September 3, 1993
Height: 179 cm
Position: Vocalist & Maknae
Blood Type: A

43 comments

  1. سلام من جدیدا با این گروه اشنا شدم و در نگاه اول عاشق لیدرشون شدم In Love خیلی دوست ددارم در مورد شخصیتاشون و کاپل های گروه بیشتر بدونم ….میشه برام بزارین Question خواهش Pain

    1. سلام مینو جون خوشحالم با این گروه عالی اشنا شدی و امیدوارم از این به بعد به فن کلاب مون سر بزنی چون همه چیه پسرا رو میذاریم. خب عزیزم واسه شخصیت هاشون میتونی به دسته ی Facts about member بری واسه 6 تاشون از جمله لیدر هست واسه مکنه مون مونده اونم میذارم. زوج های گروه هم کلا 4 تا هستن اگه مطلبی راجب شون پیدا کردم میذارم وگرنه یه پست ساده میذارم که بشناسیشون

  2. خیلی خیلی مرسی واقعا وبلاگتون عالیه. من عاشق این گروهم مخصوصا لیدنیم رو خیلی دوست دارم (لیدر سونگ کیو) Big Smile

  3. مرسیییییییییییییییییییییییییی
    عالی بود ولی ای کاش درباره خصوصیات رفتاری واینجور چیزا رو هم میزاشتین Kiss Kiss Rose Rose Rose

  4. سلام خسته نباشید من تازه با این گروه و سایتتون آشنا شدم با مطا لبی که در سایتتون خوندم واقعا از این گروه خوشم اومد.
    خییییییییییییییییییییلی ممنونم.
    فایتینگ Blush

  5. سلام خسته نباشید من تازه با این گروه و سایتتون آشنا شدم با مطا لبی که در سایتتون خوندم واقعا از این گروه خوشم اومد.
    خییییییییییییییییییییلی ممنونم.
    فایتینگ Blush Heart

  6. سلام نیلوفر جون یه سوال داشتم ازت من تو بستی که رای گیری هستش می رم به اینفینیت رای می دم اما هر دفعه که نتایج رو می بینم درصد رایشون کم تر شده چرا؟

    1. سلام عزیزم. به خاطر رای گروه اول و دومه و اینکه فندوم های دیگه هم دارن رای میدن. احتمالا همه ی اینسپیریتا هرروز رای نمیدن واسه همین بقیه میرن بالا و پسرا میان پایین تر

  7. سلام ^_^
    من این گروه دو سه سال میشناسم Smile
    ولی خیلی طرفش نرفتم..ینی قبلا تو اینفینیتی اول از همه ال شناختم بعد هم سونگ کیو رو ^^
    آل کلا خیلی دوز دارم به خصوص به خاطر چال لپش و اخلاق بامزه اش.. سونگ کیو رو هم از وقتی که معجزه هند دیدم خوشم اومد ازش ککک تا قبلش زیاد دوستش نداشتم هویا رو هم بعد سونگ کیو شناختم ^^
    عضو های دیگه رو هم الان اومدم کامل بشناسم..
    البته مکنه هم برام تا حدودی آشنا بود..
    از کامبک سال پیششون یهو خیلی طرفدارشون شدم ^^ با last romeo.. کامبک جدیدشونم محشر بود *_*
    Bad…
    من برم فکت اعضا رو بخونم ^_^
    نیلو جون؟ یه سوال شما تو سایت pracles نویسنده نیستی؟ خیلی آشنایی.. اخه یه نیلوفر من میشناسم که خیلی عاشق اینفینیتیهSmile یا فیک نمینویسی احیانا؟ فیک اکسو!
    ممنون ^_^

  8. سلام من تازه گروه اینفینیت رو دیدم و ازشون خوشم اومده اما اینا خیلی شبیه همن چطوری تشخیصشون بدم؟/زیر گروه هاشون به چه صورتی هست؟ Big Frown

    1. f@ti [email protected] گفت:

      aks hashon has to netam serch koni maloman azizzam age am telegram dashte bashi channel HD infinite land vase aks hae pesaras onm komaket mikone zir gp am 2ta fln has
      infiniteF : L va sung yeol va sung jong
      infinite H : hoya va dongwoo
      woohyun va gyu am solo karan bazam soal dashti bepors

    1. f@ti [email protected] گفت:

      telegram.me/joinchat/BWG4OQKFWmbvMmTEyw2BUQ
      in vase gp chat e
      telegram.me/infinitelandofficial
      inm channel infinite land
      inm vase aks hae HD site
      /telegram.me/infinitephotoland

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
Protected by WP Anti Spam